Get Adobe Flash player

Partnerzy

logopowiat

STAROSTWO POWIATOWE


 

funflog

 

Projekt „Tarnowski Inkubator Współpracy” jest realizowany w ramach Priorytetu V „Dobre rządzenie”, Działanie 5.4. „Rozwój potencjału trzeciego sektora”, Poddziałanie 5.4.2. „Rozwój dialogu obywatelskiego”, zwanego dalej Projektem.

 

Realizatorzy: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego i Starostwo Powiatowe w Tarnowie.

 

Cel projektu: Zwiększenie zakresu i poprawa mechanizmów współpracy Administracji Państwowej i organizacji pozarządowych z terenu powiatów miasta Tarnów i powiatu tarnowskiego w okresie od 01.01.2014 do 30.06.2015, poprzez wdrożenie standardów współpracy opartych na „Modelu współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych – wypracowanie i upowszechnienie współpracy”.

 

Projekt pt. „Tarnowski Inkubator Współpracy” jest przedsięwzięciem skierowanym do organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządu terytorialnego z terenu miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego.

 

W ramach projektu podjętych zostanie szereg działań mających na celu osiągnięcie celu głównego, jak np.:

  1. Przeprowadzenie wśród JST i NGO badań metodą Lokalnego Indeksu Współpracy.
  2. Przeprowadzenie konsultacji społecznych dokumentów regulujących współpracę JST i NGO.
  3. Powołanie zespołów roboczych ds. diagnozowania lokalnych problemów.
  4. Funkcjonowanie Tarnowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych.
  5. Przeprowadzenie trzech edycji Akademii NGO.
  6. Prowadzenie szkoleń i doradztwa głownie z zakresie zdobywania funduszy na działalność organizacji, w tym realizowania zadań zleconych.

 

Uczestnicy szkoleń i doradztwa skorzystać będą mogli z wiedzy osób doświadczonych w: pozyskiwaniu źródeł finansowania, rozliczaniu dotacji, marketingu, księgowości, aspektów prawnych prowadzenia NGO.

 

Udostępnione zostanie także pomieszczenia dla organizacji pozarządowych chcących skorzystać z biura wyposażonego w komputer z dostępem do Internetu, skanera i drukarki.

 

Okres realizacji projektu: 01.01.2014 do 30.06.2015.

 

Dane kontaktowe: ul. Św. Anny 5, II piętro, tel. 14 307 01 31, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wiedz, że przesyłając na adres email treści wraz z załącznikami zawierające Twoje dane osobowe w sposób dobrowolny, zgadzasz się na ich przetwarzanie, aż do wycofania zgody.

 

Biuro Projektu ul. Wałowa 2/2, tel. 14 656 30 27,

 

 

Kontakt


Biuro Tarnowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Krakowska 13

(II piętro)
33-100 Tarnów

Pn-pt: 8:00 – 16:00

Tel. 14 307 01 31
Tel. 510-964-648

Biuro projektu

dol