Get Adobe Flash player

Partnerzy

logopowiat

STAROSTWO POWIATOWE


 

funflog

Szanowni Państwo,
W związku z ogłoszeniem otwartego konkursu ofert w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej pn.:
a) WKL–1 „Wspieranie rozwoju twórczości oraz upowszechniania kultury i sztuki w różnych dziedzinach, a także rozwój sektora kreatywnego poprzez wspieranie powstawania nowych dzieł i organizowania wydarzeń w roku 2016”,
b) WKL–2 „Realizacja zajęć z zakresu edukacji kulturalnej w mieście Tarnowie”,
c) WKL–3 „Wydawnictwa o Tarnowie”,
d) WKL–4 „Miejskie obchody uroczystości państwowych, patriotycznych i historycznych”,
e) WKL–5 „Aktywne lato w mieście – sztuka w przestrzeni publicznej – Wałowa Street Art”.

serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne, które odbędzie sie w najbliższy piątek (26 lutego) o godz. 11.00 w sali nr 8 (parter) w budynku UMT przy ul. Goldhammera 3.
Podczas spotkania omówione zostana mi.in. założenia ogłoszonego konkursu, będzie również możliwość uzyskania odpowiedzi na Państwa pytania.

Proszę o potwierdzenie obecności mailem zwrotnym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 lutego do godz. 13.00.

Szczegóły nt. konkursów znajdują się w zarządzeniu nr 58/2016 i załącznikach do niego na stronie http://www.tarnow.pl/index.php//Miasto/Urzad-Miasta-Tarnowa/Wspolpraca-z-NGO/Konkursy-ofert/Konkursy-2016

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

Kontakt


Biuro Tarnowskiego Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Krakowska 13

(II piętro)
33-100 Tarnów

Pn-pt: 8:00 – 16:00

Tel. 14 307 01 31
Tel. 510-964-648

Biuro projektu

dol